System.Net.WebException: Сбой запроса с состоянием HTTP 404: Not Found. в System.Web.Services.Protocols.SoapHttpClientProtocol.ReadResponse(SoapClientMessage message, WebResponse response, Stream responseStream, Boolean asyncCall) в System.Web.Services.Protocols.SoapHttpClientProtocol.Invoke(String methodName, Object[] parameters) в EduServ.DataProcess.AddViewing(Int32 OrgId, Int32 Type, String ID, Int32 PageNum, String IP, String URL, String Refer) в c:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v2.0.50727\Temporary ASP.NET Files\root\e04f9611\e2b8c6e0\App_WebReferences.lxvwvnmb.0.cs:строка 76 в MyUserControl.SaveView(PageType Type, String ID, Int32 PageNum) в e:\WWW\edu.cap.ru\App_Code\MyUserControl.cs:строка 126 Новости: Интернет олимпиада / МБОУ "Атлашевская СОШ" Чебоксарского района / Портал образования ЧР
  Размер шрифта:   Цветовая схема:   Изображения:
Добро пожаловать на сайт!
Руководство и педагогический (научно-педагогический) состав
В контакте:
Минобрнауки России
Минобразования Чувашии
Образование в Чебоксарском районе
Молодежь Чебоксарского района
РДШ Чувашии
ДОО "Звездный путь" МБОУ "Атлашевская СОШ"
ДОО "Радуга" - РДШ Чебоксарский район
МБОУ "Атлашевская СОШ"
Чувашский республиканский институт образования
Интернет олимпиада
Дата: 20.11.2020

Чăваш Республикин вĕренÿ тата çамрăксен политикин министерстви тата Чăваш Республикин вĕренÿ институчĕ чăваш чĕлхипе, литературипе тата культурипе «Чĕлхе пĕлĕвĕ тата чăваш чĕлхи аталанăвĕн историйĕ» интернет олимпиада ирттерчĕç.

Интернет олимпиадăна Чăваш Республикин тата республика тулашĕн вĕренÿ организацийĕсенче 5-6 классенче вĕренекен 963 ача хутшăнчĕ, вĕсенчен – чăваш шкулĕн 5-6 класĕсенче вĕренекен 553 ача, вырăс шкулĕн 5-6-мĕш класĕсенче вĕренекен 410 ача. Республика тулашĕнче вĕренекен ачасем кăçалхи олимпиадăна 47-ĕн хутшăнчĕç.

Тутаркасси шкулĕнче вĕренекенсем те интернет олимпиадăна хаваспах хутшăнчĕç. Гагкаева Милана (6б-мĕш класс) олипиада çĕнтерÿçи пулса тăчĕ. Алексей Порфирьев тата Александр Фёдоров (6Б класс ачисем), призёрсем пулса тăчĕç. Ачасене Ишова Альбина Валентиновна чăваш чĕлхипе литературине вĕрентет.

Саламлатпăр!